Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Emperita

2,090.00 ден

Градник и танга со зартер.

избриши
Број на продукт set_emperita Категорија

Опис

Секси елегантен сет совршен за романтична вечер.
Сет од градник, подвезици и танга изработени од елегантна црна чипка со цветен мотив.
Градник со широки прерамки кои лесно се прилагодуваат и подвезици во стил на корсет со врзување кои исто така се прилагодуваат многу лесно.
Изработени од удобен флексибилен материјал (90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,