Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Etheria set

2,290.00 ден

Градник, танга и зартер

избриши
Број на продукт setetheria-set Категорија

Опис

Чудесна бела комбинација создадена само за вашата прва брачна ноќ.
Специјална долна облека за посебна прилика.
Суптилна бела долна облека изработена од цветна чипка.
Градник со обложена мека корпа во комбинација подвезици и танга.
Убава на допир деликатна ткаенина. (40% полиамид и 60 % полиестер.)

Дополнителни информации

Големина

,