Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Firella

2,490.00 ден

Зартер градник и танга

избриши
Број на продукт setFirella Категорија

Опис

Само што го најдовте комплетот што го баравте! Примамлив и неверојатно сензуалнен.

Благодарение на овој комплет, многу страст ќе има во вашата спална соба.
Направен е од тантела со уникатни детали. Ох, овој сет ќе ве придружува многу често! Дали сакате да го проверите?
Тоа е супер. Firella значи исклучително нежен материјал и шармантни украси. Ефектот ќе биде зачудувачки!
Мек и растеглив материјал (90%полиамид, 10% еластан)

Дополнителни информации

Големина

,