Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Floweria

1,890.00 ден

Градник, зартер и танга

избриши
Број на продукт sefloweria Категорија

Опис

Нежен сет од градник, танга и подвезици.

Изработен од мека и еластична ткаенина во комбинација со чипка со пурпурни детали.

Градникот е со прерамки кои се врзуваат на врат.

Сетот е изработен од 95% полиамид и 5% еластин.

Дополнителни информации

Големина

,