Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Heartina black

2,490.00 ден

градник, танга и зартер

избриши
Број на продукт setheartbl Категорија

Опис

Дали навистина сакате убави комплети секси долна облека? Ова е еден од нив!
Сензуална тантела и уникатни украси кои изгледаат како елегантен накит – тие ќе ви го украдат срцето!
Набавете го овој прекрасен комплет, додајте примамливи чорапи и… откријте нови искуства со вашиот љубовник! Heartina постави ветувања дека ќе се чувствувате фантастично!
Мек и еластичен материјал (85%полиамид, 15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,