Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Heartina

2,090.00 ден

Градник, зартер и танга

избриши
Број на продукт setheartina Категорија

Опис

Вашата идеална долна облека е тука…Нека оваа возбдлива секси боја ви додаде многу страст..
Сет во црвена боја, градник направен од цветна прозирна чипка со прилагодливи ремени кои даваат совршен изглед на вашата биста.

Подвезици ситно украсени со мал детал, со дополнителни ремени ….извонреден изглед.

Сетот содржи градник, танга и подвезици.

Чорапи не се вклучени.

Неверојатно мека и еластична ткаенина (85% полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,