Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Intensa

1,890.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт seintensa Категорија

Опис

Интензивен секси сет кој ке ја направи вечерта посебна.
Примамлив градник од прозирна чипка, украсен со два дополнителни ремени на градите и двојни ленти на грбот кои заведуваат.
Сјајна сатенска панделка ке ви измами наесмевка на лицето.
Ке изгледате неверојатно затоа не чекајте премногу долго…
Примамлив црн сет од прекрасна еластична ткаенина (90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,