Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Ivetta

2,490.00 ден

сет

избриши
Број на продукт setIvet Категорија

Опис

Тој сè уште не знае, но вечерва ќе ве понесе љубовта! Планот за вечерва е: сензуален и со став!
Подготвени сте за љубовен занес во друштво на вашиот сакан и прекрасна долна облека? За вас подготвивме необичен комплет со исклучително женствен крој.
Сето тоа благодарение на тантелата што ќе ги потенцира вашите гради. Елегантен стил кој е совршен за различни прилики.
Мек на допир и растеглив материјал (90%полиамид, 10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,