Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Jolierose

2,490.00 ден

Зартер градник и танга

избриши
Број на продукт setDrimera-1 Категорија

Опис

Сензуален сет во црвена боја на кој неможете да му одолеете.
Сетот се состои од градник со длабока корпа, танга и подвезици со врвка кои совршено може да се припијат на вашето тело.
Идеален подарок за вашата сакана…
Прекрасна еластична ткаенина (85%полиамид и 15%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,