Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Laluna

1,990.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт setLaluna Категорија

Опис

Ова не е обичен сет…а тоа може да го видите кога ке го облечете на себе..

Ова е сет кој дава совршено секси изглед.
Се состои од два дела градник и килоти изработени од сјаен материјал во црна боја изработен дополнително со прекрасна чипка.
Мек и еластичен материјал (90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,