Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Letica

2,190.00 ден

Зартер градник и бекини

избриши
Број на продукт setLetica Категорија

Опис

Секси..елегантен..и многу женствен секси црн сет со прекрасен цветен дезен.
Неверојатно примамлив сет кој се состои од градник и килоти со подвезици изработени од многу нежна и еластична ткаенина со цветен дезен
(90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,