Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Merossa

1,890.00 ден

Градник, Зартер и танга

избриши
Број на продукт setMerossa Категорија

Опис

Облечете го овој сет и осетете ја неговата супер примамлива моќ.
Сет од три дела градник танга и подвезици.
Женствен сет во посебен дизајн. Изработен од прекрасна чипка во комбинација со прозирен тул.
Убава еластична ткаенина (90% полиамид и 10% еластин )

Дополнителни информации

Големина

,