Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Rougebelle

2,490.00 ден

градник и танга

избриши
Број на продукт setRougebelle Категорија

Опис

Секси дизајн и боја на љубов. Оваа дводелна убавица ќе биде вашиот омилен сет!
Црвена тантела и ситни бисери ќе ви дадат шармантен изглед.
Кога ќе добиете примамлива кутија со долна облека Obsessive, ќе имате апетит само за една работа – за навистина неверојатна вечер со вашиот љубовник!
Мек и еластичен материјал(94% полиамид, 6%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,