Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Shibu

2,390.00 ден

Зартер градник и танга

избриши
Број на продукт setShibu Категорија

Опис

Дали чувствувате пријатна возбуда? Тоа значи дека следува навистина неверојатна ноќ!
Облечете го овој секси, црн комплет и проверете како работи во спалната соба. Ќе го oбожавате.
Благодарение на геометриската чипка, вашите секси облини ќе изгледаат уште подобро и ќе се чувствувате фантастично! Сега добивте рецепт за убави ноќи со вашиот љубовник. Сакате да уживате во нив наскоро? Набавете прекрасна долна облека и подгответе се!
Мек и еластичен материјал (90%полиамид,10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,