Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Tulia

2,290.00 ден

Градник и килоти

избриши
Број на продукт setTulia Категорија

Опис

Сигурно знаете дека секси долна облека е покана за навистина жешка вечер со вашиот љубовник …
Сакате да ја преземете контролата во вашата спална соба? Набавете го овој зачудувачки комплет!
Облечете го наутро. Оваа секси тајна ќе ве потсетува цел ден дека ноќта ќе биде неверојатна.
И ќе го изненадите вашиот сакан кога ќе се врати дома! Дали ви се допаѓа оваа идеја?
Мек и супер еластичен материјал (90%полиамид,10%еластан).

Дополнителни информации

Големина

,