Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Костим Сtewardesses

2,500.00 ден

Градник (топ) зартер, танга и марама

избриши
Број на продукт stew Категорија

Опис

Вашиот приватен лет ке започне…само вие и вашиот љубовник…
Тоа ке биде возбудливо патување за вас. Примамлив костим за стјуардеса.
Градник во вид на елече со прилагодливи ремени и вертикални корпи за истакнати гради.
Секси појас со прилагодливи подвезици.
Декоративни копчиња на предниот дел од костимот.
Капа и марама возбудлив додаток.
Сетот вклучува градник, килоти, капа и шал.
Убава еластична ткаенина (88% полиестер и 12 % еластин)

Дополнителни информации

Големина

,