Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 842-seg-5

1,990.00 ден

Градник, Зартер и Танга

избриши
Број на продукт N/A Категорија

Опис

Сакате жешка игра за двајца…На вистинско место сте.
Ова е вашата специјална комбинација. Сет од 3 дела, прекрасен градник во комбинација со заводливи танга со жабици во црна бордо чипка.
Градникот е со прилагодливи ремени, повеќестепено закопчување со вметнат вишбан за кренати гради.
Сетот не содржи високи чорапи.
Убави и еластични на допир. (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,