Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 819-ted-1

1,890.00 ден

Боди корсет

избриши
Број на продукт cor819-ted-1 Категорија

Опис

Фасцинантен дизајн кој неверојатно ги истакнува облините на вашето тело.

Неверојатно шармантен корсет со ремени кои се прилагодуваат и корпи со фишбан за совршено кренати гради. Корсет направен од еластичен материјал во комбинација со тул и детали од розова симпатична чипка која придонесува за совршен изглед.
Убава и еластична ткаенина (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,