Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Stockings 838-STO-3

520.00 ден

Висока Чорапа

избриши
Број на продукт stoshibu-1-1-1-1 Категорија

Опис

Вашите нови, сензуални чорапи украсени со црвена тантела се токму тука.
Тие едвај чекаат да ви дадат фантастичен изглед и многу радост! Сега е совршено време да ги набавите!
Кога ќе ги облечете овие чорапи, ќе одите директно до возбудливото задоволство!
Еластичен и прилагодлив материјал (90%полиамид, 10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,