Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Stockings 844-STO-1

550.00 ден

Висока Чорапа

избриши
Број на продукт stoshibu-1-1-1 Категорија

Опис

Дали сте подготвени да облечете нешто неверојатно секси и да се чувствувате неверојатно?
Со овие примамливи чорапи секој чекор што ќе го направите ќе ве приближи и поблиску до фантастични искуства!
Не двоумете се. Оваа ноќ е ваша ноќ и ќе биде незаборавна! Еластичен и прилагодлив материјал (90%најлон,10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,