Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Stockings Contica

520.00 ден

Висока Чорапа

избриши
Број на продукт stoshibu-1-1 Категорија

Опис

Убави, црни чорапи со украс на чипка – најдобар пријател на секоја жена! Обидете се со чорапи од Contica и направете нозете да ви изгледаат подолги и убави.
Дали сакате корсети или комплети? Овие чорапи ќе бидат совршена комбинација за нив!
Запомнете дека се е во деталите така што секогаш треба да имате некој посебен, секси додаток во омилената долна облека.
Еластичен материјал (85%полиамид, 15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,