Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Stockings Firella

520.00 ден

Висока Чорапа

избриши
Број на продукт stoshibu-1 Категорија

Опис

Нозете секогаш изгледаат прекрасно во убави чорапи, нели? Сакате сензуална чипка и секси црна боја.
Што ако ви кажеме дека имаме чорапи што ќе ви овозможат да го чувствувате посилно? Единствена тантела, многу елегантен црн и супер мек материјал.
Да, ќе се чувствувате самоуверено и крајно секси во чорапите Firella! А вашиот љубовник? Проверете ја неговата реакција. Ветуваме дека овој момент ќе биде… толку возбудлив!
Мек и растеглив материјал (85%полиамид, 15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,