Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Stockings S800

430.00 ден490.00 ден

Висока Чорапа

избриши
Број на продукт stoshibu-1-1-1-1-1 Категорија

Опис

Љубовта и чистото задоволство ве очекуваат токму тука. Подготвени сте за неверојатни моменти со вашиот сакан?
Облечете ги овие чудесни чорапи со вашата секси долна облека и добијте навистина зачудувачки изглед!
Еластичен и прилагодлив материјал (85%полиамид,15%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,

Боја

Nude, Red, Ruby, Black