Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Stockings Shibu

490.00 ден

Висока Чорапа

избриши
Број на продукт stoshibu Категорија

Опис

Можеме да ветиме дека ќе ги обожавате овие сензуални чорапи. Тие ќе се грижат за вашите нозе.
Супер мека мрежа ќе ви даде голема удобност. Примамливата чипка ќе изгледа неверојатно секси на бутовите! Набавете чорапи Shibu и прилагодете ги со примамлив комплет долна облека, имаме многу да ви понудиме! Изберете го омилениот и чувствувајте се фантастично.
Мек и еластичен материјал (85%полиамид, 15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,