Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Stockings Slevika

490.00 ден

Висока Чорапа

избриши
Број на продукт stoSelv Категорија

Опис

Задолжителни се во вашиот плакар! Примамник каков што ви треба, тоа се овие чудесни чорапи од Слевика.
Замислете го чувство кога ги носите. Дали ја знаете неговата реакција? Знаеме – тој ќе полуди! Значи? Подгответе се за вечерва!
Мек и еластичен материјал (90%најлон, 10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,