Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Wonderia

2,090.00 ден

Сет Градник Зартер и танга

избриши
Број на продукт setwonderia Категорија

Опис

Сензуален сет кој ве става во секси искушение.
Градник со вметнат фишбан и обложена корпа за совршено кренати гради збогатен со прилагодливи ремени кои лесно се регулираат.
Направен од деликатна симпатицна чипка која нуди примамливо делокте. Еластична елегантна ткаенина (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,